Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

Jonathan DavisJDJonathan, frontman skupiny KoRn, vyrostl v Bakersfieldu. Jeho bratr o tomto městě řekl: "Nedá se tam nic dělat, kromě pití, drog a sexu."

V 16 přijal práci na pitevně v Kern County jako pomocník. Chodil tam, aby mohl maturovat na škole v San Franciscu, obor patologie.

Zážitky jej dost poznamenaly, každý den viděl oběti autonehod, sebevražd a sexuálního trápení, včetně lidí, s kterými se bavil den předtím. Dost ho to stresovalo, dodnes má noční můry. Jeden zážitek je vyjádřen písní "Pretty" na albu "Follow the Leader".

Přezdívku "HIV" získal z pojmu "faget" (buzerant), kterým byl nazýván na střední škole. Jonathan byl jiný než jeho přátelé, protože nosil jiné oblečení, jeho idol byl tenkrát popvá hvězda Duran Duran. Jonathan nemá AIDS nebo HIV virus. Reclaim My Place? "To je song o tom, jak jsem si myslel, že se stanu rockovou hvězdou a už se mi nikdo nebude smát, ale moje kapela mě stále nazývá "fag" (buzík) Každý si myslí, že jsem homosexuál."

Zůstaňte s Jonathanem na chvíli a sami poznáte, že je cílem neustálých narážek na buzeranty. Song "Faget" odráží dobu "Durana Durana" - romantická hudba, zpěváci měli make-up a často byli na seznamu gayů. "Každý si myslí, že jsem po celý život buzenrant, tak co mám dělat, můžu si z toho maximálně dělat legraci," říká Davis, "abych se s tím vyrovnal."

Jako vzpomínku si Jonathan nechal vytetovat "HIV" na levou ruku. "To tetování asi zachránilo můj život. Když se dostanete do situace, kdy Vás přepadne vášeň a chtíč? podíval jsem se na to tetování a vzpomněl si, že ten virus je všude a nikdy nevíte, kdo jej má," vysvětluje Jonathan.

JDNa pravé ruce má tetování šíleného biskupa, který trhá jeho kůži. "Biskup je symbolem ohavností, které víra vyvolává. Trhá moji kůži, aby odkryl Krista. Je to symbol náboženství, tak úplatného. Osobně nevěřím v žádné takové blbosti. Opravdu si myslíte, že všechny ty peníze jdou na charitativní účely ?"

"Dříve, než jsem se přidal ke KoRn jsem chtěl být Ježíšem Kristem, abych se mohl podívat na jeho prdel," říká Jonathan o muzikálu Jesus Christ Superstar. "Pro mě to byl kretén, ale stále mě to přivádělo k pláči, když jsem viděl, jak ho oběsili. Jonathan se přidal ke kapele Sex Art, jako hlavní zpěvák. Byla to právě tato skupina, ve které jej Munky a Head spatřili v místním klubu. Dotázali se jej, zda nechce zkusit jejich skupinu, kterou později nazvali LAPD. Jonathan souhlasil. "Nechtěl jsem, ale psychiatrička mi řekla, že bych byl hloupý to nezkusit. A tak vznikl KoRn."

Jonathanovy texty vytvořily mnoho sporů. Mnoho písní vychází z lidí kolem něj, včetně písně "Kill You", která je o jeho nevlastní matce, která ho neustále trápila, trestala a mučila. A píseň "Mr.Rogers", která se původně nazývala "Be My Neighbor", byla inspirována televizním seriálem Mr.Rogers.

Když nahrávali píseň Daddy, stával se Jonathan příliš emoční, proto vždy nechali pásku puštěnou déle. Na konci je vrzot dveří. To je Jonathanův odchod ze studia. Na koncertech tuto píseň hráli jen jednou, ale Jonathana to tak dojímalo, že s tím přestali.

JDV mládí Jonathan prošel tvrdou zkouškou při rozchodu jeho rodičů. Jeho otec se znovu oženil.

V listopadu 1998 se Jonathan oženil se svou přítelkyní Renee. "Byla to svatba, na kterou nikdy nezapomene. Měl jsem na sobě brnění a na hlavě královskou korunu. Ona byla víla. Bylo tam plno malých rusalek a skřítků, bylo to šílené. Bylo nápad Renee. Když jsme tak o tom přemýšleli, napadlo nás, že by to byla docela sranda udělat to jako ve středověku. Viděli jsme ten film Excalibur. Chtěli jsme to jako v tom filmu. Byla to opravdu sranda, vše pod vlivem drog. Každý měl na sobě kostým. Vše bylo perfektní, ten hrad, ve kterém jsme byli, byl dost strašidelný."

Jonathan má jednoho syna, Nathan Houseman Davis, narodil se 18. října 1995. Původně očekával děvčátko, ale po porodu byl jen trochu překvapen, když viděl "růžové koule". A tak musel ustoupit od dívčího jména Salaam Dementia.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 5478x
Staženo: 2505x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Zpěvák
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera