Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

James Shaffer - MunkymunkyMunky začal hrát na kytaru po nehodě s tříkolkou, která mu uřízla poslední špičku ukazováčku na levé ruce.

Jednou v noci chtěl jít na zábavu, proto se vyplížil z domu. Když tlačil své kolo, spadl řetěz. Chytil ho rukou, aby neudělal hluk, ale řetěz chytil jeho prst a uříznul špičku.Doktor mu poradil, aby začal hrát na nějaký hudební nástroj, nejlépe kytaru, aby si svůj prst procvičil.

Než se Munky zapojil do KoRn, hrál ve skupině LAPD s Head, Davidem a Fieldy. "Brian (Head) řekl: 'Znám ho ze střední školy.' Tak mi zavolali a zeptali se: 'Chceš s námi hrát v kapele ?' nebylo to proto, že jsem uměl hrát, ale proto, že jsem měl dlouhé vlasy," říká Munky, "posadil jsem se, Brian mi ukázal songy, a tak jsme začali hrát společně."

Na pódiu více než často nosí staré monterky. "Na pódiu jsem chtěl nosit něco na vyhození, něco starého, špinavého, protože když jsem tam nahoře tak se cítím ? dost blbě," tvrdí Munky, "Opravdu to tak je, je to ta hnusná osoba ve mně, kterou já nemám rád, a celkově všechny věci, které na sobě nenávidím, to je ten, kdo je tam nahoře." Nyní nosí krásně čisté, bílé s černými X na hrudníku.

Munky získal přezdívku díky svým nohám. "Moje nohy. Když je natáhnu, tak každý řekne, že vypadají jako opičí nohy." 

Adresa URL:

Zhlédnuto: 5515x
Staženo: 2629x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Osobní biografie
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera