Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

Guano ApesGuano Apes je německá hudební skupina hrající alternativní rock / alternativní metal. Jejich energický mix grunge a heavy metalu z nich dělá jednu z nejúspěšnějších německých skupin.


Historie:
GAGuano Apes (?Guánové opice?) byly založeny v roce 1990 v německém Göttingenu. Zakládajícími členy jsou kytarista Henning Rümenapp, basista Stefan Ude a bubeník Dennis Poschwatta. Zpěvačka Sandra Nasic přišla do skupiny až v roce 1994. Kapela svoji profesionální kariéru odstartovala až roku 1996, kdy vyhrála v Německu soutěž s písní "Open Your Eyes". Tato skladba se na dlouhou dobu stala nejúspěšnějsím singlem, v roce 1997 následovalo album Proud Like a God. V letech 2000 a 2003 byla vydána i alba, která se dostala na první místa žebříčků - Don't Give Me Names a Walking on a Thin Line.

Skupina se rozpadla v roce 2004 po vydání best-of alba Planet of the Apes a po posledním turné. Poté se v roce 2009 znovu sešli.

Na konci října 2006 oznámila pánská část skupiny, že našla náhradu za zpěvačku Sandru Nasic - původně soulového zpěváka Charlese Simmonse a tím vyhlásili vznik nové kapely pojmenované iO [aiˈəu].

Adresa URL:

Zhlédnuto: 6637x
Staženo: 2578x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební skupina
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera