Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

DisturbeddisturbedSkupina Disturbed vznikala jako mnoho jiných,tedy ambicemi dobýt prkna, co znamenají svět party kámošů, v té době ve složení: Dan Donegan, Mike Wengren a (dnes již můžeme říct bývalý člen) Fuzz.

Kolem roku 1997 potkali současného zpěváka Davida Draimana a zbýval jen krůček ke vzniku Disturbed dnešních rozměrů. Skupina pochází z Chicaga, kde se datují jejich počátky. Jako první podepsali smlouvu s nahrávací společností Giant Records, která v březnu roku 2000 vydala jejich debutové album The Sickness.

Kapela na sebe upozornila vystupováním na slavném Ozzfestu v roce 2001. Po nějaké době začali pracovat na nové desce, kterou chtěli zasvětit novým soundem. Rozhodli se si trošku zašpásovat a přizvali ke spolupráci producenta Johnnyho K a mixéra Andyho Walllace. Nakonec z toho vznikla pěkná deska Believe, která spatřila dřevo pultů na podzim roku 2002. Od své předcházející sestry se liší tím, že je tvrdší, pestřejší a celkově lepší, což ji vyneslo k hvězdným výšinám žebříčku Billboard 200.

Aby dokázali světu, jak jim to klape, zdokumentovali záznam koncertu s názvem Music as a Weapon II, který vyšel v roce 2004 a v září následujícího roku se dostala na trh jejich deska Ten Thousand Fists.

Disturbed vydali 3.června 2008 nové album a jsou lepší než kdy předtím! Indestructible je totiž jedna z nejlepších hudebních novinek, které nám červen přinesl a rozhodně by ve vaší sbírce neměl chybět. Pokud jste o albu ještě neslyšeli nebo vás zajímá můj názor na tuto novinku, čtěte dál."..."

Není důležité, jestli Disturbed budeme brát jako Hard Rock, Nu Metal, Alternativní nebo Heavy Metal, jedna věc zůstane stejná jednou provždy: jejich hudba je skvělá. Už od prvního alba, The Sickness, je tento kvartet velice populární nejen v Americe. Fanouškům Disturbed nabízí solidní texty v kombinaci s do detailů propracovanou hudbou. Jejich melodické songy bývají často používány do soundtracků zajímavých filmů (Transformers, Královna prokletých...), mají za sebou nesčetně koncertů a dvakrát hráli jako hlavní kapela na Ozzfestu (2001,2006).

Adresa URL:

Zhlédnuto: 6019x
Staženo: 2520x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební interpret
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera