Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

TriviumTrivium je metalová kapela pocházející z Orlanda na Floridě. Vznikli v roce 2000 na talentové akci vysoké školy, kde si původní zpěvák všiml Matta a založili kapelu.

Členové kapely si vybrali jméno TRIVIUM, což je latinský výraz pro trojici zákl. učení: gramatiku, rétoriku a logiku. Po pár vystoupeních na večírcích odešel původní zpěvák a tak se vokálů ujal Matt Heafy. Po další dva roky kapela pilovala zvuk a v roce 2002 vyhrál Matt Heafy ocenění za nejlepšího metalového kytaristu (the Best Metal Guitarist Award) v "Orlando Metal Awards". Trivium zamířili do studia začátkem roku 2003, aby nahráli jejich první Demo ve vysoké kvalitě. Tak podepsali smlouvu s německým labelem "Lifeforce records", který je vyslal do studia nahrát Ember to Inferno. Po různých změnách v kapele nakonec zůstali: kytarista Corey Beaulieu, který vnesl nové nápady do hudby kapely, Paolo Gregoletto byl dohodnutý jen jako basák na tour s Machine Head.

triviumBiografia Trivium podepsali smlouvu s Roadrunner Records, po dobrém prodeji svého debutu a začali psát songy pro následující album. Z druhého alba "Ascendancy" byla většina songů napsaná v červenci 2004, nahrána byla v Audiohammer and Morrison studios. V září toho roku jeli Trivium tour s Machine Head, Killswitch Engage, Iced Earth a Fear Factory. Album "Ascendancy" bylo vydáno 15.května 2005, u Roadrunner Records. Kapela pokračovala s tour na podporu alba i na Roadrage Tour 2005 v USA s kapelami jako The Agony Scene, Still Remains a 3 Inches of Blood. Kapela vystupovala 13x na Roadrage Tour v Británii přes léto. To kapele pomohlo zvýšit popularitu v Británii a vybudovala si i dobrou reputaci s magazínem Kerrang! a Metal Hammer. Trivium taky vystupili na Download festivalu 2005 na hlavní scéně(Main Stage). Kerrang nazval tohle vystoupení jako jednoznačně najlepší vystoupení víkendu. Přes červenec a srpen Trivium vystoupili na Ozzfestu 2005, kde hráli na druhé scéně spolu s As I Lay Dying, Arch Enemy, Killswitch Engage a Rob Zombie.

Biografia Po Ozzfestu odjela kapela zpět do Británie na headlining tour s All That Remains, dále malé turné v Japonsku, s Arch Enemy v USA a Kanadě jako hlavni support kapelám Amon Amarth a Children of Bodom. Na začátku roku 2006 jeli jako hlavní support švédské kapele In Flames po Severní Amarice. Trivium nahráli cover songu Master of Puppets na počest oslavy 20. výročí alba Master of Puppets od Metallicy. Na albu také hráli cover songy Machine Head, Mendeed, Bullet for My Valentine, Fightstar, Chimaira, Mastodon a Funeral for a friend. Bylo to exklusivně vydáno v časopise Kerrang 5.dubna 2005. Trivium začali psát songy a nahrávat nové album v dubnu 2006, hned po jejich headlining tour "The Crusade III - Ascend Above the Ashes" s God Forbid. Trivium hráli na Download festivalu 2006, opět na Main Stage, jen za kapelami jako Korn a Metallica. Trivium 10.října vydávají nové album s názvem The Crusade.

Biografia Popularita kapely je najvíce soustředěná na Britských ostrovech, kde se nachází mnoho jejich fanoušků, a právě tam se prodalo 60 000 kopii za jeden den ,co znamenalo, že se album stalo stříbrným. Album The Crusade se umístilo na prvním místě v UK Rock Charts a na sedmém místě v UK Album Charts a na U.S Billboard Charts na 25.místě. Na albu se v některých písních používala sedmistrunná kytara a to v: This World Can?t Tear us Apart, And Sadness Will Sear, Becoming The Dragon, Contempt Breeds Contamination a na titulním songu. Album je velmi rtriviumozdílné od předcházejících. Matt Heafy se vzdal ostrého metalcoreového vokálu a vyměnil ho za více melodický, dosti podobný vokálu Jamese Hetfielda z Metallicy. Styl kapely byl označený jako návrat ke klasickému trashovému soundu kapel jako Metallica, Megadeth a Testament. Album se dočkalo vcelku pozitivního přijetí u kritiků ,aspoň u většiny. Ale někteří fanoušci byli albem dost sklamáni a věnovali se mu na více stránkách. The Crusade bylo vyhodnoceno jako 6. nejlepší CD roku 2006 na Metal Hammer Awards. Taktéž byli Trivium zvoleni jako nejlepší live kapela v Metal Hammer Golden Gods Awards. Na podporu alba koncertovali jako support IRON MAIDEN na evropské části jejich 2006 World Tour od 12.11 do 23.15.2006. 28.dubna 2006 Trivium potvrdili Severoamerické znovuvydání alba Ascendancy, které obsahovalo 4 bonusové songy, na jednom z nich byl cover Master of Puppets od Metallicy. Taktéž CD obsahovalo nový obal, artwork a DVD, které obsahovalo všechny singly.

Trivium byli na turné i v Australii v roce 2007, vystupovali na festivalu Big Day Out a ve všech hlavních městech. Trivium nedávno potvrdili, že se zúčastní Family Values Tour. Mezi dubnem - červnem 2007 jeli také headline tour v Evropě s Annihilator, Gojira a Sanctity, A koncem roku 2007 jsou Trivium součástí The Black Crusade tour, kde vystoupí s Machine Head, Dragonforce, Arch Enemy a hostem je Shadows Fall.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 6280x
Staženo: 2735x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební skupina
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera