Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

ScooterscooterScooter je německá raveová hudební skupina. Její známé hity jsou Hyper Hyper, Fire!, How Much is the Fish, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) a mnoho dalších hitů.Scooter na scéně s moderní taneční hudbou působí již přes 13 let. Stylově zapadá hned do několika škatulek. V ranném období jasně převažuje vliv Ravu a Happy Hardcoru, v pozdějších letech, tak jak se skupina vyvíjela, objevují se ještě další. Především trance, dance, elektrobeat, ale i disko a prvky klasické a irské, či keltské hudby.

Za takové předobdobí Scooteru se dají považovat léta 1986 až 1991, kdy se členové dnešního Scooteru poprvé setkali. H. P. studoval na obchodního příručího, ale více než studiím se chtěl věnovat hudbě. Proto se v Hanoveru na inzerát seznámil s Rickem. Založili spolu popovou kapelu "Celebrate the Nun". Tento název přebrali od tehdejší skupiny "Celebrate the Fun". V tomto období vydali celkem 5 singlů a dvě desky. Poté se skupina rozpadla, ale ne nadlouho. H. P. začal v roce 1993 pracovat v hamburské distribuční firmě "Indie label" (dnes "edel records") a zde se potkal s producentem Jensem Thelem. Mezitím si Rick sestavil své vlastní nahrávací studio v Hanoveru.

H. P. s Rickem se znovu potkali a ještě spolu s H. P.-ho bratrancem Ferrisem založili remixový tým "The Loop". Jejich remixů se dočkali např. : Adeva, Holly Johnson, Tag Team, RuPaul, Marky Mark feat. Prince Ital Joe, atd.

V roce 1994 se z remixového týmu stává projekt. Vzápětí vychází první singl ?Vallé de larmes? a po prvním živém vystoupení v Hamburku vzniká skupina SCOOTER. Členové jsou H. P. Baxxter, Rick J. Jordan, Ferris Büeller a manažerem se stal kdo jiný než Jens Thele. Druhým singlem se stává ?Hyper Hyper?, kterého se v Německu prodalo přes 700 tisíc kopií a dosáhl na druhou příčku v německém žebříčku singlů. Skupina se tímto hitem přes noc stala populární.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 8243x
Staženo: 2693x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební skupina
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera