Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

Reginald ArvizuFieldyReginald Quincy Arvizu - "Fieldy" je basskytaristou ve skupině Korn. "Zvuk mé basy zní spíše jako bubny. Často si lidé myslí, že to, co slyší jsou bicí, ale jsou na omylu, je to moje basa. Například Les Claypool (skupina Primus) si poslechl B.B.K. a řekl: to je dobrý dvojitý kopák, ale ve skutečnosti jsem to byl já. Kdo ví, možná je to nejlepší basskytarista současnosti.
V komerční části KORN dělám všechny návrhy triček, zboží, jako čepice a nálepky. Vše, co si můžete koupit. Myslím, že by to mohl dělat kdokoliv, ale každý je příliš líný to dělat. Nyní většinou přijdu s hromadou návrhů a ukážu je celé skupině, buď s tím souhlasí nebo ne.

Jediná věc, která je pro mě inspirující je hip-hop - všechen hip-hop ze západního pobřeží. Ne, že bych upřednostňoval západní pobřeží nebo východní, ale je tak mi to připadá.

Fieldy je znám svým alkoholovým dováděním. Např. na fotce byl nalezen kbelík, pro případ, že by se pozvracel.

Otázka: Co máte rád na klubech cestovatelů ?
Odpověď: Pivo zdarma.

fieldyNa konci května 1998 se Fieldy oženil se svou přítelkyní Shelou. Mají spolu 2 dcery, Sarina Rae se narodila 30. září 1997.

O přezdívce: "Když jsem byl malý, měl jsem takové tvářičky. Tak mě nazvali 'Gopher', z toho vzniklo 'Garf', později mi říkali 'Garfield' Nakonec jen 'Fieldy'. Na albu je jeho jméno Fieldy Snuts.

Když byl dotázán, zda ho mu fanoušci nepřipadají otravní neustálým žádáním autogramů atd., řekl: "Vzpomeňte si na svou oblíbenou skupinu, když jste byli mladí. Když na vás pokřikovali - vypadněte - byli jste zklamáni.

Fieldyho nejoblíbenější píseň je Freak On a Leash. Když byl dotázán na 5 alb, která by byla součástí jeho ostrovu, odpověděl: "samozřejmě Korn - Follow the leader, Live Comedy od Chrise Rocka. Největší kompilaci starých hip-hopových hitů, tak bych měl hromadu bordelu. Psycho Realm a Erykah Badu Live." Fieldy nyní píše a vytváří vlastní hip-hopové album nazvané "Fieldy's Dreams", na kterém hraje na všechny nástroje.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 6891x
Staženo: 2546x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební interpret
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera