Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

Nickelback



Nickelback jsou kanadská rocková skupina, která se proslavila v roce 2001 svým pilotním singlem How You Remind Me a následným albem Silver Side Up. Kapela prodala celosvětově přes 25 milionů desek a získala i řadu ocenění například American Music Award, Juno Awards, nebo MTV Video Music Awards.

nickelbackJejich páté album All the Right Reasons dosáhlo vynikajicího úspěchu, když prodali 6,7 milionů kopíí v USA a přes 9,5 milionů na celém světě, čímž se stali teprve 16. kapelou v 21. století, kterým se podařilo prodat takové množství desek. Na albu se vyskytují hity jako Photograph, Savinʼ Me, Far Away, If Everyone Cared či Rockstar, kterým se podařilo umístit v první dvacítce prestižní americké hitparády Billboard Hot 100. Billboard Magazine, tvůrce hitparády, prohlásil album za největší rockový počin století.

All the Right Reasons si může připsat ještě jeden rekord: v žebříčku Billboard 200 po dobu celých 110 týdnů vytrvávalo na předních pozicích a ani jednou nekleslo pod 30. místo. Tento husarský kousek se povedl už jen Shanie Twain a jejímu albu Come on Over, které setrvalo o něco déle, a to 123 týdnů v kuse.

V současné době kapela natočila v pořadí už šestou desku, která vyšla 18. listopadu 2008, první singl Gotta Be Somebody se v rádiích objevil 30. září 2008, druhý singl Something In Your Mouth" vydali 28. října 2008. Pro kapelu se stala osudné pondělí 10. listopadu 2008, kdy jejich nové album Dark Horse uniklo ven a bylo ke stažení na torrentech více než týden před oficiálním prodejem.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 6957x
Staženo: 2575x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební skupina
Přidal: K.o.R.n-ik



Doporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné)



 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera