Vložit biografii
Po přihlášení budete moci přidávat zprávy.

K.o.R.n-ik
#2 | 26.8.2009 - 20:16
Favle-x: Přidáno :) ...příště využij žádost o přidání ;)

Favle-x
#1 | 19.8.2009 - 13:09
Zdravim, mužu poprosit o biografii Apocalyptica ?... jinak chválim tento web..až se to tu víc rozroste tak to bude super ;-)

- Zobrazit více příspěvků

Avenged SevenfoldSkupina se dala dohromady už na střední škole. První album Sounding the Seventh Trumpet vzniklo, když bylo členům 18 let. Další album se jmenovalo Walking The Fallen, bylo pozitivně ohodnoceno v časopise  Rolling Stone. City Of Evil vydané 7.6. 2005, se odlišuje od hadrcore/metalcore a je spíše "metalovým"  ovlivněné skupinou Iron Maiden,Pantera a Metallica až po Misfits a Guns N'Roses. Jelikož byla skupina zařazena v mnoha publikacích do metalu, metalcoru a hardrocku, skupina tvrdí,že jsou metalová kapela a v žádném případě nemají nic společného s metalcorem. Během natáčení desky City of Evil, se styl zpěvu M.Shadowa změnil blíže k melodickému zpěvu , protože skupina rozhodla o změně stylu.

ASNázev kapely je podle odkazu  Bible Genesis a na příběh Kaina a Abela, kde Kain je potrestán vyhnanstvím, samotou a utrpením. Kdokoliv, kdo by Kainovi pomohl byl by zavražděn"avenged sevenfold"-"pomstěn sedmkrát", nebo potrestán sedmkrát větším trestem než Kainovým. Název písničky "Chapter Four" odkazuje na Genesis IV, kapitolu Bible, ve které se příběh Kaina a Ábela odehrává.  Beast and the Harlot, další písnička z Bible, pocházi z knihy Zjevení o trestu na Babylon a zničení pohanských národů. Jelikož jméno skupiny a umělecká jména členů vytváří dojem pobožnosti, Shadow uvedl v jednom interview, že vůbec nejsou pobožní.

 "Blinded in Chains" se objevil v soundtracku hry NFS Most Wanted. "Bat Country" v soundtracku  SSX on Tour, NHL 06 a Madden 06,  "Chapter Four" v soundtracku  NHL 2004, Madden 2004 a NASCAR Thunder 2004.  "Beast and the Harlot" v soundtracku  Burnout Revenge. Všechny  hry, byly publikovány společností Electronic Arts.

Adresa URL:

Zhlédnuto: 5238x
Staženo: 2391x
Share/Save/Bookmark
YouTubeZhlédnout videa
Kategorie: Hudební skupina
Přidal: K.o.R.n-ikDoporučit tuto stránku

Email příjemce:

Váš email:

Vzkaz pro příjemce: (nepovinné) 
Kontakt  |  Podmínky  |  Vložit biografii  |  Uživatelé
Optimalizováno pro: Mozilla Firefox Internet Explorer 8.0 Chrome Opera